Неділя, 16.12.2018, 08:28

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) ВЕСЕЛКА № 8 м. Енергодар

МЕНЮ НА СЬОГОДНІ
Оцінити наш сайт

Правила приёма детей в детский сад

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

На виконання соціальних ініціатив Президента України у частині створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від 23.07.2013 № 24994/2/1-13 «(К. Грищенко) Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 30.07. 2013 №695 «Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» з серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації  дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади.

Сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

Адреса  сайту         dnz-reg.nz.ua

!Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Шановні батьки. .Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі "Мої заявки", Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Перегляд електроної черги за посиланням "Черга"

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до сектора дошкільної освіти управління освіти у дні прийому батьків (понеділок 15.00-17.00., четвер 13.15.-17.00.) з ксерокопією документів (свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до електронної заяви скан-копії вищевказаних документів, що дозволить не звертатися особисто до управління освіти.

Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Офіційні сайти
«  Грудень 2018  »